צוות שלוחת אליאב


דפנה נוביק

מנהלת התכנית

בוגרת תואר ראשון בחינוך ומדעי המדינה. מחזור ב' בתכנית למנהיגות חברתית חינוכית באוניברסיטה העברית. הדרכתי שנתיים במכינה בבית גוברין ולאחר הלימודים באונ' חזרתי לנהל את שלוחת שקף-אליאב. גדלתי בגליל, בצבא שירתתי כמדריכת תותחנים. עבדתי בעמותת בקהילה, התמחתי במשרד החינוך בפרוייקט שעסק בקידום החינוך במזרח ירושלים. כל חיי אני זוכרת את עצמי עוסקת בחינוך. הכי אני אוהבת בעבודה במכינה את המפגש האנושי. עם החניכים, עם צוות ההנהלה, עם אנשי הישובים. אוהבת את הדיאלוג המתמיד עם החניכים/ות המבריקים/ות שמגיעים למכינה. שמחה ללמוד וללמד כל יום מחדש. מתעסקת בתחומים של מדיניות ציבורית, פוליטיקה על שלל גוונייה, עבודת מידות וקצת בודהיזם

ליאת נחום

מנהלת משרד

נשואה, אם ל-3 ילדים , מתגוררת ביישוב אליאב. בעברי עסקתי בתחקירים וכתבות בנושא התקשורת בארץ. מנהלת את קבוצת הפייסבוק "רודפי שלום, שלווה ושטפונות" הכי אוהבת בעולם, טיולי שטח וטבע. ציידת שטפונות.

אוראל בירנבאום

מדריך

בן 23 , שירת בגדוד 101 צנחנים, רציני ומוביל תהליכים.

שירה גאוטה

מדריכה

בת 23 , תושבת חדרה במקור. בוגרת של המכינה - מחזור ט בית גוברין ושנה ב'. בצבא שירתתי כחובשת וכקצינת ארגון רפואה. לאחר השחרור חזרתי למכינה בכדי להדריך. רוצה ללמוד ולעסוק בחינוך. אוהבת לקרוא , לכתוב , לנגן , לצייר.

ענבר חסידים

מדריכה

בוגרת מחזור י' בבית גוברין, במקור מהר אדר. שירתה כמש"קית חינוך במגלן ולאחר מכן פיקדה בקורס חינוך. שביליסטית במיל', אוהבת אנשים, לטייל, לתרגל יוגה וללמוד דברים חדשים.