אפרים ב"ק

מנהל תוכנית

נשוי לשרה ב"ק, אב ל-6 (מתוכם 2 חיילים) ומתגורר בכפר עציון. בעל תואר ראשון בחינוך ובפילוסופיה יהודית ובנוסף גם תואר רב. מרצה במכינה ממחזור ו' בתחום הפילוסופיה היהודית. מתנדב בעמותת 'צהר' בעריכת חופות.

דניאל קפלן

מדריך

אני דניאל קפלן בן 23 מירושלים בוגר המכינה מחזור י"א, לאחר המכינה התגייסתי לשריון, שירתתי כמפקד טנק בחטיבה 7. לאחר השיחרור עשיתי את שביל ישראל, והגעתי להדריך במכינה את מחזור ט"ו. אני מאמין באנשים וברוח המכינה ומאחל לנו שנה של הגשמה, יצירה ומשמעות "לפעמים מחשבה על אחרים, עושה את כל ההבדל." "פו הדוב"

נעם כץ

מדריכה

בת 22, גרה בגוש עציון, בוגרת מכינה. שירתתי בתור מש"קית מנ"ת בטייסת 101 ואחר כך חתמתי קבע בפיקוד. אחרי השחרור עשיתי את שביל ישראל ובאתי להדריך במכינה.

שיר בנימין

מדריכה

"אין זמן הכנה לחיים יש זמן של חיים" א.ד גורדון אני שיר בנימין, בת 24 מישוב מתן בדרום השרון. בוגרת מחזור ט' של מיתרים לכיש בבית גוברין. לאחר המכינה התגייסתי לתפקיד 'מאבחנת מדעי ההתנהגות' ואחרי כשנה בתפקיד יצאתי לפיקוד. פיקדתי על שלושה מחזורי טירונות וקורס של התפקיד. אחרי השחרור גרתי שבעה חודשים בדרום, במצפה רמון ולאחר מכן טסתי לטייל בדרום אמריקה. בשנה שעברה הדרכתי במכינה קדם צבאית חצי שנתית 'קול עמי' והשנה הגעתי להדריך את מחזור ט''ו. מצפה לשנה מאתגרת ומעצימה לצוות ולחניכים ומאחלת לנו שנה טובה ומפתחת.

נורית רייך

מנהלת משרד