צוות שלוחת בית גוברין


אפרים ב"ק

מנהל תוכנית

נשוי לשרה ב"ק, אב ל-6 (מתוכם 2 חיילים) ומתגורר בכפר עציון. בעל תואר ראשון בחינוך ובפילוסופיה יהודית ובנוסף גם תואר רב. מרצה במכינה ממחזור ו' בתחום הפילוסופיה היהודית. מתנדב בעמותת 'צהר' בעריכת חופות.

מור מכלוף

מדריכה

קוראים לי מור מכלוף, אני גרה בירושלים. אחרי התיכון הגעתי למכינת לכיש בית גוברין מחזור ט׳. לאחר המכינה התגייסתי למערך מגל, הייתי מ״כית, יצאתי לקצונה ולאחר מכן שירתתי כמ״מ וסמ״פ בבסיס טירונים ניצנים. כשהשתחררתי חזרתי להדריך במכינה את מחזור י״ד בית גוברין.

קמה פאוסט

מדריכה

אחרי שסיימתי שנת מכינה התגייסתי להיות משק״ית הסברה. כלומר הדרכתי סדרות חינוך לטירונים בירושלים. במסגרת התפקיד הדרכתי סיורים בירושלים, העברתי שיעורים והנחתי קבוצות שיח. אחרי השחרור, עשיתי קורס הדרכת טיולים (תו תקן) והדרכתי טיולים ומסעות במסגרת ארגון ״השומר - החדש״.

ליאב דונר

מדריך

אוהב לטייל. אוהב מקומות. אוהב אנשים. אוהב לצחוק. אוהב לצחוק עם אנשים במקומות. אה, ואוהב מאוד כלבים. אני ליאב דונר, בן 24, מבאר שבע (אם כי יש דיבור על לשנות כתובת לבית גוברין). מאוד מצפה לשנה הקרובה, להכיר אנשים וליצור קשרים חדשים, ללוות וללמוד. מאחל לעצמי שנוכל לסיים את רב הימים עייפים אבל עם חיוך שנלמד הרבה ונצחק הרבה. בנוסף, מאחל לי ולכולנו שנוכל לתרום את חלקנו השנה, בלהקטין את המרחקים העצומים שהולכים ונפערים בין קבוצות שונות בחברה שלנו.

נורית רייך

מנהלת משרד